שירותים

השירותים שלנו

למדו עלינו ובדקו אילו שירותים אנו אנו מספקים ואיך אנו מבצעים אותם.

לנו ב”כביסטס” יש מוטו מאוד ברור. לפני שאנחנו עומדים  מול שירות, מול מחירים, תוצרים ומוצרים… לפני הכל אנחנו עומדים מול בני אדם. כבוד האדם הוא העיקרון הכי חשוב אצלנו, זה עיקרון שעומד בראש הפירמידה. אנחנו מודעים לכך שלא לכל אדם יש את הזמן לטפח את בגדיו. לכן אנחנו נותנים שירותי כביסה לתושבי גבעתיים ורמת גן. הכביסה המלוכלכת שלכם לא תהווה לכם יותר נטל, עם שירותי הכביסה שלנו אתם תהנו מתוצאות שלא תמצאו כמותן והכל – עם חיוך על הפנים.

ניקוי יבש

טעות נפוצה בהרבה בתים בישראל היא שאין אבחנה בין בגד שדורש ניקוי יבש לבין בגד הדורש כביסה רגילה. אם תשימו לב, על כל בגד רשום את דרך הניקוי שהוא צריך לעבור. חשוב להבין שטעות כזו הורסת את פריט הלבוש ומקצרת את אורך חייו.

אז מה זה ניקוי יבש?

ניקוי יבש הוא ניקוי הכולל בתוכו טיפול בחומרים כימיים המיועדים לו. המטרה של החומרים הללו היא לנקות באופן יסודי את הבגד מבלי לפגוע במרקמו. במכונות הכביסה הביתיות קשה מאוד להגיע לתוצאות דומות של מכונות כביסה מקצועיות. לכן, חשוב למצוא מקום שמבדיל בין בגד שמתאים לניקוי יבש ולאלו שמתאימים לכביסה רגילה. חשוב מאוד לא להתפשר ולשלוח את הבגדים לניקוי יבש. דבר זה משתלם לטווח הארוך.

פריטים המתאימים לניקוי יבש

אלו פרטי לבוש מתאימים לניקוי יבש? כמו שציינו בפסקה הקודמת, חשוב מאוד שגם אתם תדעו איזה פריט לבוש מתאים לניקוי יבש, תוכלו למצוא על כל בגד איזה צורת ניקוי תואמת לו. הבגדים שבדרך כלל יעברו ניקוי יבש הם: שטיחים, שמיכות, מעילי עור, חליפות ועוד…

לפני שאתם בוחרים בחברת ניקיון שתעביר לכם ניקוי יבש על פריט הלבוש, תבדקו שהמקום אכן מוסמך, ששורים של אנשים מקצועיים וחומרי הגלם הינם מקצועיים. הבגדים שלנו הם יקרים לנו, גם כלכלית וגם סנטימנטלית, לא הייתם רוצים שהם יפלו לידיים לא מקצועיות.

services-img-2

שירותי גיהוץ

אנשי עסקים? עומדים אל מול פגישה חשובה? מרצים? חשוב לכם הדיגום שלכם? גיהוץ הוא הראשון הראשוני שאנחנו משאירים לעומדים לפנינו. הופעה מרושלת קרוב לוודאי תוריד לכם את הסיכויים להצליח בפגישות עסקים…

לא לכולנו יש זמן לגהץ בבוקר, רבים מאיתנו עוברים ימים עמוסים ולפעמים חוזרים מאוחר וכל דקה נוספת של שינה היא קריטית עבורנו. לכן, אנחנו ב”כביסטס” נדאג לכם להראות “מתוקתקים”, לפני כל אירוע חשוב בחייכם או סתם כי זה עושה לכם טוב. פחות מטלות – יותר זמן למשפחה. אנחנו מספקים משלוחים חינם לכל רחבי רמת גן גבעתיים!

ניקוי שטיחים

הרבה מאיתנו זונחים את השטיח, כי למי יש כוח להרים את השולחן… להזיז את הכיסאות… להוציא את השואב אבק… וגם ככה בסופו של דבר עדיין ישאר לכלוך על השטיח!

תחזוקה שוטפת של השטיח הביתי שלכם הוא דבר שאסור לדלג עליו! תחשבו לעצמכם כמה חיידקים מצטברים על השטיח? כל היום דורכים עליו, עם נעליים בלי נעליים … עם חול בלי חול… והקטנים כמובן אוכלים כל מה שנופל על השטיח…

מה רע בשואב אבק?

שואב אבק זה באמת דבר טוב והכרחי. אבל האם הוא עושה את העבודה? כאשר יש לשטיח בד סיבי הלכלוך המצטבר נכנס לתוך הבד ושאיבת אבק לא תפתור את הבעיה. שואב אבק אכן עוזר, אבל הוא עושה רק חצי עבודה.

הלכלוך שנשפך על השטיח יכול להישאר שם שנים ולא נראה. אותו בכלל (אולי נריח).

לנו ב”כביסטס” יש את החומרים המבטיחים חיטוי מושלם של השטיח, הברקה וריח נעים לכל האורחים. טיפול בשטיחים דורש מומחיות שלא כל מכבסה ברמת גן או מכבסה בגבעתיים תספק. אנחנו בטוחים בעצמנו מספיק כדי לבוא אליכם עד לבית גדי לספק לכם את שירותינו.

services-img-5

ניקוי וילונות

פעם ראיתם חלון פתוח עם וילון? חשבתם לעצמכם כמה לכלוך ואיתו החיידקים עף היישר אל תוך הסלון שלכם? ניקוי וילונות הוא הכרחי לכל חדר ולכל סלון. במקרים שהוילון בהיר יותר תרגישו בצורך לשלוח אותו לניקוי, אבל גם כשהוילון קהה ופחות רואים לכלוך חשוב מאוד להקציב לעצמכם פעם בכמה זמן (לבחירתכם) לשלוח לניקוי.ניקוי וילונות בערים הגדולות חשוב מאוד בשל האוויר המזוהם שמתעופף לו בגוש דן.

מתי מנקים?

מניסיוננו, מעטים זוכרים לשלוח את הווילון לניקוי. רשמנו לכם כמה המלצות כדי שתדעו מתי הגיע הזמן שהוילון יראה כביסה:

  1. עברתם שיפוץ בבית? צבעתם עוד קיר? מומלץ מאוד לנקות את הווילון לאחר כל שינוי בדירה. האבק מצטבר על הווילון וכמו כן גם הכימיקלים היוצאים מהצבע.
  2. הילדים אוהבים לשחק בחוץ? אוהבים לקשקש על נייר (ואולי גם קצת על עצמם)? אוהבים חיות? קחו בחשבון שהילדים גם נוגעים בווילונות… בשביל בריאותם ובריאותכם תקציבו לעצמכם פעם בשבועיים לפחות לנקות את הווילון.

לסיכום, תתייחסו לוילונות כמו שאתם מתייחסים למצעים שלכם, אתם לא רוצים לישון על מצעים מלוכלכים…

אולי זה פחות מורגש כשזה תלוי על הקיר אבל חשוב שתקחו על עצמכם להתייחס יותר ברצינות לניקוי הוילונות ותרגישו בשיפור שזה עושה בבית מהר מאוד!

שירותי כביסה סטנדרטית  

לכל בגד יש את סוג הבד שלו, את זמן הטיפול בו ואת החומר המתאים לצורת הניקוי שלו. טיפול נכון בבגד משמר את אורך החיים של הפריט. לא פעם אנחנו מוצאים את הבגדים שלנו דהויים לאחר זמן קצר. תוצאה זו יכולה להיות תלויה במספר סיבות שהעיקרית מביניהם היא כיבוס לא נכון של הבגד.

מכונה מקצועית תשמר לך את אורח החיים של הפריט לבוש, טיפול נכון בבגד בזמן הכיבוס יגרום לתוצאה זהה. אנחנו ב”כביסטס” שומרים על איכות התוצרים שלנו בפני הלקוחות כבר שלוש שנים.

לכבס זה עניין פשוט, לכבס טוב זה כבר עניין אחר.

למה דווקא “כביסטס” ?

היינו משווים את הבחירה של מכבסה כמו אל בחירה של ספר. הרצון של הלקוח הוא שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת. בנוסף, דבר חשוב הוא הכימיה בין הספק ללקוח, אנחנו ב”כביסטס” רואים כל לקוח כאינדיבידואל, מבחינתנו ברגע שהלקוח נכנס למכבסה הוא הופך למרכז העניינים. המקום כמובן מצוחצח ונעים למראה, כל בגד, פריט שמגיע אלינו למכבסה מטופל במלוא האהבה והזהירות כאילו זה הבגד שלנו. את הבגדים שלכם תקבלו חזרה כאשר הם מקופלים וארוזים, פשוט מוכנים להלבשה או חזרה לארון הבגדים. הבחירה דווקא ב”כביסטס” תהיה בגלל השירות, בגלל האיכות ובגלל המהירות שבה הבגד חוזר אליכם, תושבי רמת גן גבעתיים.

התקשרו עכשיו